Współpraca

blog podróżniczy życie wpodróży współpraca marketing miejsc szkolenia

Mam na imię Mikołaj. Od ponad 10 lat prowadzę bloga podróżniczego, którego śledzi wciąż powiększające się grono czytelników. Jestem bardzo aktywny w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie i Facebooku oraz TikToku.

Jeśli masz pomysł na ciekawą akcję na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie. 

Najważniejsza dla mnie jest relacja 3 x win. Kluczową korzyść musi odnieść mój czytelnik. Promuję wyłącznie produkty/usługi, co do których sam jestem przekonany, przetestowałem je i są one zgodne z tematyką mojego bloga. Kluczem do dobrej współpracy jest dla mnie również nastawienie na jawność i uczciwość wobec odbiorców moich treści.

Gdzie mieszkam? Polska/ okolice Annopola (województwo lubelskie)

WYBRANE WSPÓŁPRACE:

W 2022 roku mój blog podróżniczy został nominowany w konkursie Traveler jako jeden z czterech (spośród tysięcy) do prestiżowej nagrody Blog Roku przez National Geographic Traveler.

blog roku współpraca blog podróżniczy

W ostatnim Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych  (prezentuje obiektywny wynik syntezy danych z profesjonalnych narzędzi analizujących ruch w sieci: Semstorm, Ahrefs oraz SEMrush) Życie w podróży zajmuje 11 miejsce spośród prawie 700 blogów.

Reprezentowałem województwo lubelskie w ramach organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną konkursu- Turystyczne Mistrzostwa blogerów.

Magazyn Glamour określił mój profil na Instagramie jednym z 16 najbardziej inspirujących profili blogów podróżniczych w Polsce.

Współpracowałem z Wydziałami Turystyki wielu miast. W 2020 roku przygotowałem kampanię w moich social mediach i na blogu promującą miasto Gdańsk oraz Szczecin.

współpraca blog podróżnicza promocja miast i marek

Miałem również przyjemność uczestniczyć w kampanii marketingowej Kopalni Soli w Wieliczce.

Odwiedziłem Gruzję na zaproszenie władz odpowiadających za rozwój turystyki w tym kraju. Przygotowałem artykuł o Gruzji (w Google na frazę „Tibilisi” moja relacja to pozycja nr 3), który jest jednym z najchętniej czytanych na blogu.

Miałem też przyjemność skorzystać z zaproszenia Ministerstwa Turystyki Tunezji i pokazać walory turystyczne tego kraju. W wyniku tej współpracy powstało 7 postów na Instagramie oraz 7 Instastories. Sprawdź moje relacje z podróży, powstałe po powrocie, będące relacją z Djerby oraz Tunezji kontynentalnej.

Statystyki ? Bardzo proszę 

Wyszukując w Google frazę “blog podróżniczy”, mój blog znajduje się od dawna w TOP3.

W skali miesiąca mój blog rejestruje średnio 50 tysięcy wizyt unikalnych użytkowaników (UU).

Uczestniczę w festiwalach globtroterskich  i prowadzę spotkania podróżnicze:

spotkania podróżnicze blog tanie podróżowanie jak tanio podróżować

 

Sposób rozliczeń współprac komercyjnych:

  • umowa o dzieło (preferowana)

Jeśli masz pytania, potrzebujesz informacji albo chcesz nawiązać współpracę, napisz do mnie:

kontakt@zyciewpodrozy.pl