Współpraca z Mikołaj Cichomski, Życie w podróży blog podróżniczy  

 

Współpraca? Zapraszam 🙂

Tworzenie bloga i podcastu Życie w podróży umożliwia mi dotarcie do niezwykłych miejsc. To w połączeniu z podróżowaniem moja największa pasja, której oddaję się bez reszty. To dzięki temu mogę zareklamować Twój produkt w niestandardowy sposób w ciekawej przestrzeni.

Blog śledzi wciąż powiększające się grono czytelników. Jestem obecny także w mediach społecznościowych: Facebooku i Instagramie.

Jeśli masz pomysł na ciekawą akcję na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Do każdej propozycji (reklamowej, promocyjnej, redakcyjnej) podchodzę indywidualnie, bo wszystko jest kwestią dogadania się.
Chętnie przetestuję i zrecenzuję twój produkt na blogu w sposób, który zaangażuje czytelników i zachęci ich do dyskusji.

Najważniejsza dla mnie jest relacja 3 x win. Kluczową korzyść musi odnieść mój czytelnik. Promuję wyłącznie produkty/usługi, co do których sam jestem przekonany, przetestowałem je i są one zgodne z tematyką mojego bloga. Kluczem do dobrej współpracy jest dla mnie również nastawienie na jawność i uczciwość wobec odbiorców moich treści.

 

Polish Travel Blogs

 

Aby poznać mnie trochę lepiej możesz zapoznać się z poniższymi materiałami:

 

Współpracowałem między innymi z:

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiam Ci kilka statystyk blogowych:

W ostatnim roku widać zdecydowany wzrost UU (do poziomu ok. 7000 UU miesięcznie i ok. 12 000 odsłon)

 

 

 

 

A oto wykres dotyczący wieku i płci odbiorców. Przeważająca grupa odbiorców są kobiety (ponad 65 %) a niezależnie od płci, najliczniejszą grupą czytelników są osoby w wieku 25-34 lat (ok 40 %).

 

 

Nico więcej mężczyzn za to jest odbiorcami treści prezentowanych na profilu facebook Życie w podróży. Jest to ponad połowa wszystkich fanów.

 

 

 

 

Ruch na blogu pochodzi głównie z wyszukiwania organicznego ( 62,1%), spora część z social mediów (głównie Facebook i Instagram – 17,3 %).

 

 

 

 

Najczęściej odbiorcy treści bloga przeglądają je poprzez ekran komputera (59,24% wszystkich urządzeń), widać również rosnący udział urządzeń mobilnych, w tym telefony komórkowe (35,8%) oraz niewielki odsetek tabletów (niecałe 5 %).

Jeśli masz pytania, potrzebujesz informacji albo chcesz nawiązać współpracę, napisz do mnie:

kontakt@zyciewpodrozy.pl lub za pomocą formularza kontaktowego poniżej.

 

 

O autorze - Mikolaj Cichomski

Kiedyś znalazłbyś tu zdawkową informację - nazywam się Mikołaj i kocham podróże. Poważnie ? Co za nuda. Dużo od tego czasu się zmieniło. Imię i pasja do poznawania świata pozostały. To co nowe, to sposób pisania, więcej konkretów i próba pokazania ciekawych miejsc z nowej perspektywy. I chociaż nadal pracuję na etacie, sam sobie wytłumaczyłem, że życie w podroży tymczasowo realizuję na raty 😉 Jestem kolekcjonerem wspomnień i zależy mi na tym, żeby Twój wyjazd też wywołał mnóstwo pozytywnych emocji. Znajdziesz tu więc pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne wskazówki. Wszystko to połączone ze zdjęciami i filmami, zgodnie z moim mottem życiowym: "Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki, aby stały w portach". Zatem, rozgość się tutaj a potem działaj!