Zróbmy wspólnie coś Wyjątkowego

Tworzenie bloga i podcastu Życie w podróży umożliwia mi dotarcie do niezwykłych miejsc. To w połączeniu z podróżowaniem moja największa pasja, której oddaję się bez reszty. To dzięki temu mogę zaprezentować Twój produkt w angażujący czytelnika sposób.

Mam na imię Mikołaj. Od ponad 5 lat prowadzę bloga podróżniczego, którego śledzi wciąż powiększające się grono czytelników. Jestem obecny także w mediach społecznościowych: Facebooku i Instagramie.

Jeśli masz pomysł na ciekawą akcję na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Do każdej propozycji (reklamowej, promocyjnej, redakcyjnej) podchodzę indywidualnie, bo wszystko jest kwestią dogadania się. Chętnie przetestuję i zrecenzuję twój produkt na blogu w sposób, który zaangażuje czytelników i zachęci ich do dyskusji.

Najważniejsza dla mnie jest relacja 3 x win. Kluczową korzyść musi odnieść mój czytelnik. Promuję wyłącznie produkty/usługi, co do których sam jestem przekonany, przetestowałem je i są one zgodne z tematyką mojego bloga. Kluczem do dobrej współpracy jest dla mnie również nastawienie na jawność i uczciwość wobec odbiorców moich treści.

Skąd jestem, gdzie mieszkam? Polska/Lublin

Jestem członkiem grupy zrzeszającej najbardziej aktywnych blogerów podróżniczych:

 

Aby poznać mnie trochę lepiej możesz zapoznać się z poniższymi materiałami:

WYBRANE WSPÓŁPRACE:

W 2019 roku reprezentuję województwo lubelskie w ramach organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną konkursu Turystyczne Mistrzostwa blogerów

 

 

Magazyn Glamour określił mój profil na Instagramie jednym z 16 najbardziej inspirujących profili blogów podróżniczych w Polsce.

 

 

We współpracy z marką GB Batteries przygotowałem praktyczny poradnik: “Co zabrać ze sobą w podróż”. Współpraca obejmowała również aktywności w moich Social Mediach.

Post na Instagramie, przedstawiający produkt tej marki był najczęściej lajkowanym (ponad 80 % wszystkich obserwujących) i komentowanym w historii profilu Życie w podróży. Podobnie było w przypadku posta na Facebooku.

Przygotowałem również inspirujące artykuły, powstałe po wizycie w regionach turystycznych, do których zostałem zaproszony Tallinn oraz Budapeszt :

 

Odwiedziłem również Gruzję na zaproszenie władz odpowiadających za rozwój turystyki w tym kraju. Przygotowałem artykuł o Gruzji , który jest jednym z najchętniej czytanych na blogu.

Miałem też przyjemność skorzystać z zaproszenia Ministerstwa Turystyki Tunezji i pokazać walory turystyczne tego kraju. W wyniku tej współpracy powstało 7 postów na Instagramie oraz 7 Instastories. Sprawdź moje relacje z podróży, powstałe po powrocie, będące relacją z Djerby oraz Tunezji kontynentalnej.

Przygotowywałem również testy i recenzje. Między innymi takich marek, jak producent sprzętu turystycznego:

Realizowałem również wspólne kampanie promujące wyjazdy zorganizowane z markami. Ich efektem są relacje z podróży oraz angażujące posty w Social Mediach. Przykładem jest miesięczna podróż z ekipą The Trevel Bus po Bałkanach, której efektem jest szereg artykułów na blogu.

Zostałem również zaproszony do uczestnictwa w doskonale zorganizowanym wyjeździe na narty w Szwajcarskie Alpy z marką specjalizującą się w organizacji imprez dla singli i osób bez grupy. Oprócz aktywności w Social Mediach promującej tę ofertę, efektem jej jest artykuł na blogu.

 

Faktura vat ? Portfolio współprac ?

Potrzebujesz faktury Vat za usługi ? Korzystam z pośrednictwa Useme.eu. Tutaj znajdziesz również portfolio moich wybranych współprac.

Statystyki ? Bardzo proszę 🙂

Wyszukując w Google frazę “blog podróżniczy” mój blog znajduje się od dawna na wysokiej, 2/3 pozycji.

Poniżej przedstawiam Ci kilka statystyk blogowych. Dane obejmują 30 dni kalendarzowych.

Najważniejsze dane:

  • 37 904 UU
  • 47 623 sesji
  • 125 271 odsłon

I ostatni rok…

 

Wzrost rok do roku UU wynosi 73 %!

Przy zachowaniu stosowanego przeze mnie sposobu rozwoju bloga można założyć, że nasze wspólne działania z każdym miesiącem dotrą do coraz większego grona odbiorców.

A oto wykres dotyczący wieku i płci odbiorców. Przeważającą grupą odbiorców są kobiety (ponad 65%). Niezależnie od płci, najliczniejszą grupą czytelników są osoby w wieku 25-34 lat (ok. 40%).

Ruch na blogu pochodzi głównie z wyszukiwania organicznego,  (85,8%), część z social mediów (głównie Facebook i Instagram – 4,3%).

Najczęściej odbiorcy treści przeglądają je poprzez ekran komputera (50,43% wszystkich urządzeń), widać również rosnący udział urządzeń mobilnych, w tym telefony komórkowe (46,17%) oraz niewielki odsetek tabletów (3,40%).

Sposoby rozliczeń współprac komercyjnych:

  • umowa o dzieło (preferowana)
  • faktura vat

Jeśli masz pytania, potrzebujesz informacji albo chcesz nawiązać współpracę, napisz do mnie:

kontakt@zyciewpodrozy.pl