Mam na imię Mikołaj. Od prawie 10 lat prowadzę bloga podróżniczego, którego śledzi wciąż powiększające się grono czytelników. Jestem bardzo aktywny w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie i Facebooku.

 

współpraca blog podróżniczy

 

Jeśli masz pomysł na ciekawą akcję na moim blogu, zapraszam do kontaktu. Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie. 

Najważniejsza dla mnie jest relacja 3 x win. Kluczową korzyść musi odnieść mój czytelnik. Promuję wyłącznie produkty/usługi, co do których sam jestem przekonany, przetestowałem je i są one zgodne z tematyką mojego bloga. Kluczem do dobrej współpracy jest dla mnie również nastawienie na jawność i uczciwość wobec odbiorców moich treści.

Skąd jestem, gdzie mieszkam? Polska/Lublin

WYBRANE WSPÓŁPRACE:

W 2019 roku reprezentowałem Lubelszczyznę w ramach organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną konkursu- Turystyczne Mistrzostwa blogerów.

Magazyn Glamour określił mój profil na Instagramie jednym z 16 najbardziej inspirujących profili blogów podróżniczych w Polsce.

We współpracy z marką GB Batteries przygotowałem praktyczny poradnik: „Co zabrać ze sobą w podróż”. Współpraca obejmowała również aktywności w moich Social Mediach.

Post na Instagramie, przedstawiający produkt tej marki był najczęściej lajkowanym (ponad 80 % wszystkich obserwujących) i komentowanym w historii profilu Życie w podróży. Podobnie było w przypadku posta na Facebooku.

Przygotowałem również inspirujące artykuły, powstałe po wizycie w regionach turystycznych, do których zostałem zaproszony Tallinn (w Google na frazę „Tallin” moja relacja to pozycja nr. 2) oraz Budapeszt:

 

Odwiedziłem również Gruzję na zaproszenie władz odpowiadających za rozwój turystyki w tym kraju. Przygotowałem artykuł o Gruzji ( w Google na frazę „Tibilisi” moja relacja to pozycja nr 3), który jest jednym z najchętniej czytanych na blogu.

Miałem też przyjemność skorzystać z zaproszenia Ministerstwa Turystyki Tunezji i pokazać walory turystyczne tego kraju. W wyniku tej współpracy powstało 7 postów na Instagramie oraz 7 Instastories. Sprawdź moje relacje z podróży, powstałe po powrocie, będące relacją z Djerby oraz Tunezji kontynentalnej.

Realizowałem kampanie promujące wyjazdy zorganizowane z markami. Ich efektem są relacje z podróży oraz angażujące posty w Social Mediach. Przykładem jest miesięczna podróż z ekipą po Bałkanach, której efektem jest szereg artykułów na blogu.

Zostałem również zaproszony do uczestnictwa w doskonale zorganizowanym wyjeździe na narty w Szwajcarskie Alpy z marką specjalizującą się w organizacji imprez dla singli i osób bez grupy. Oprócz aktywności w Social Mediach promującej tę ofertę, efektem jej jest artykuł na blogu.

 

Faktura? Portfolio współprac?

Potrzebujesz faktury za usługi ? Korzystam z pośrednictwa Useme.eu. Tutaj znajdziesz również portfolio moich wybranych współprac.

Statystyki ? Bardzo proszę 🙂

Wyszukując w Google frazę “blog podróżniczy”, mój blog znajduje się od dawna w TOP3.

Poniżej przedstawiam Ci kilka statystyk blogowych. Prezentują ostatnie 30 dni i są aktualizowane automatycznie co 14 godzin. Możesz je powiększyć (dolny prawy róg) i dowolnie filtrować, wybierając interesujący cię okres:

Uczestniczę w festiwalach globtroterskich  i prowadzę spotkania podróżnicze:

spotkania podróżnicze blog tanie podróżowanie jak tanio podróżować

 

Sposoby rozliczeń współprac komercyjnych:

  • umowa o dzieło (preferowana)
  • faktura vat

Jeśli masz pytania, potrzebujesz informacji albo chcesz nawiązać współpracę, napisz do mnie:

kontakt@zyciewpodrozy.pl