Wiedeń

Wiedeń

Wiedeń 03-06.02.2013 r

Osób uczestniczących w wyjeździe: 1

Koszty:

Przejazdy: Lublin- Warszawa- Lublin 20 zł (Polski Bus)
Warszawa- Wiedeń- Warszawa 47 zł (Polski Bus)

(wyjazd Warszawa wyjazd 03.02 g. 18:00, przyjazd Wiedeń 04.02 godz. 06:35)
(powrót Wiedeń wyjazd 05.02 g.22:15, przyjazd Warszawa 06.02 godz. 10:55)

Nocleg: 
Hotel Franzenhof – pokój 1 os- bezpłatnie !

Całkowity koszt (bez wyżywienia) : ok 70 zł

 

Zawsze możesz zaoszczędzić, sprawdzając aktualne, najniższe ceny lotu, noclegu czy wynajmu samochodu w dowolnym miejscu, do którego się wybierasz poprzez poniższe linki:

   

Raz na jakiś czas portale oferujące noclegi przy współpracy z wybranymi hotelami oferują znaczne zniżki, w skrajnych przypadkach bezpłatny nocleg. Większość to 1 noc dla 1 osoby.
I tak było w tym przypadku. Choć sam zapewne nie wybrałbym się pełnopłatnie  do hotelu Franzenshof bo taki nocleg to koszt ok 130 zł. Być może ktoś by się zastanawiał czy jest sens jechać w tak długą trasę na dosłownie 2 pełne dni na miejscu. Pojechałem i jak zwykle nie żałowałem.
 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie wartościowy? Będę wdzięczny za komentarze poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji albo masz propozycje/sugestie dotyczące tej relacji, chętnie je poznam. Dzięki Tobie wartość kolejnych artykułów może być jeszcze lepsza.

Chcesz być na bieżąco z kolejnymi relacjami z wyjazdów i poradami? Zapraszam na profil Życie w podróży na Facebook’u.

Zapraszam Cię również do zapisania się do Newslettera. Gwarantuję tylko wartościowe treści, żadnego spamu.

 


O autorze - Mikolaj Cichomski

Kiedyś znalazłbyś tu zdawkową informację - nazywam się Mikołaj i kocham podróże. Poważnie ? Co za nuda. Dużo od tego czasu się zmieniło. Imię i pasja do poznawania świata pozostały. To co nowe, to sposób pisania, więcej konkretów i próba pokazania ciekawych miejsc z nowej perspektywy. I chociaż nadal pracuję na etacie, sam sobie wytłumaczyłem, że życie w podroży tymczasowo realizuję na raty ? Jestem kolekcjonerem wspomnień i zależy mi na tym, żeby Twój wyjazd też wywołał mnóstwo pozytywnych emocji. Znajdziesz tu więc pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne wskazówki. Wszystko to połączone ze zdjęciami i filmami, zgodnie z moim mottem życiowym: "Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki, aby stały w portach". Zatem, rozgość się tutaj a potem działaj!