Podcast

[ŻWP 05] Samotne podróżowanie

Samotne podróżowanie

 

Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.

 

 

W kolejnym odcinku podcastu Życie w podróży rozmawiam z Magdą Kijek o tym z czym wiąże się samotne podróżowanie.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Dlaczego niektórzy obawiają się samotnych/samodzielnie realizowanych podróży?
  • Czy warto walczyć z takimi obawami?
  • Jakie są plusy a jakie minusy takiego rodzaju podróżowania?
  • Czy będąc sama z dala od domu, bez bliskich przy sobie czuje się samotna?
  • Od czego zacząć, jeśli myślimy o podróżowaniu w pojedynkę?
  • Czy samotne podróżowanie to coś dla Ciebie?

 

Te i wiele innych ciekawych myśli poruszyliśmy w wywiadzie. Jestem przekonany, że i dla Ciebie okaże się on bardzo inspirujący do działania.

Polecam Ci również przeczytanie recenzji książki Anity Demianowicz “Końca świata nie było” wydawnictwa Bezdroża, opisującą jej samotną podróż po Ameryce Środkowej. Recenzję znajdziesz TUTAJ.

Jeśli ten odcinek podcastu lub cały kanał spodobał Ci się, będę Ci bardzo wdzięczny za pozostawienie jego oceny w serwisie iTunes. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ.

Mój kanał znajdziesz w iTUNES. Z góry dziękuję za poświęcenie na to dosłownie chwili czasu ?

 

Chcesz wygodnie słuchać tego i kolejnych odcinków podcastu Życie w podróży na swoim telefonie, w samochodzie, gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie? Chcesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych odcinkach? Nic prostszego. Jak to zrobić, przeczytasz w krótkim artykule Czym jest podcast?

 
Chcesz otrzymywać informacje o nowych odcinkach oraz wartościowych artykułach? I to bez śmieciowego spamu? Zapraszam Cie do zapisania się do newslettera.