Podcast

[ŻWP 03] Rowerem i kajakiem przez Polskę

Rowerem i kajakiem przez Polskę
foto: innezycie.com
 

Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.

 

Rowerem i kajakiem przez Polskę ?

Jasne! Kto tego dokonał? Zdzich Rabenda to gość wyjątkowy. Po zakończonym objechaniu przez Polskę ponad 3 tyś km na rowerze powiedział:

“Miałem po drodze wiele wzlotów i upadków, rower już prawie się rozlatuje, ale dzięki tej drodze czuję się silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej w życiu. I nie chodzi tylko o łydki ze stali. Wiozę ze sobą smak dzikich malin, dźwięk klekotu czarnych bocianów i zapach poranka w Puszczy Białowieskiej. Moje sakwy są wyładowane bezinteresowną polską gościnnością, w którą dziś mało kto wierzy, a przecież ona istnieje i ma się świetnie”

W następnym roku postanowił przepłynąć dmuchanym kajakiem przez Polskę!

Co go motywowało do tych podróży?

Jakie problemy napotkał na swojej drodze?

Czego nauczyły go te wyprawy?

I przede wszystkim jak to zrobił bez większego przygotowania?

Koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy o tych dwóch wyprawach. Szacunek za wyczyn i wielka inspiracja dla nas wszystkich. O sile pasji i odwadze, która pcha nas w nieznane! Oto przed Państwem, Zdzich Rabenda 🙂

Na dole tego artykułu znajdziesz odtwarzacz tego odcinka podcastu.

 

Jeśli ten odcinek podcastu lub cały kanał spodobał Ci się, będę Ci bardzo wdzięczny za pozostawienie jego oceny w serwisie iTunes. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ.

Mój kanał znajdziesz w iTUNES. Z góry dziękuję za poświęcenie na to dosłownie chwili czasu 🙂

 

Chcesz wygodnie słuchać tego i kolejnych odcinków podcastu Życie w podróży na swoim telefonie, w samochodzie, gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie? Chcesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych odcinkach? Nic prostszego. Jak to zrobić, przeczytasz w krótkim artykule Czym jest podcast?

 

A oto namiary w internetach na naszego dzisiejszego rozmówcy i jego działalności:

 

Takie tam z tripa

 

Strona internetowa:  takietamztripa.pl
Instagram:  instagram.com/takietamztripa
Snapchat login: takietamztripa

 

Tyś Widzioł

 

Strona www: tyswidziol.pl

 

70

 
Chcesz otrzymywać informacje o nowych odcinkach oraz wartościowych artykułach? I to bez śmieciowego spamu? Zapraszam Cie do zapisania się do newslettera.


 
 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Zapisz  
Powiadom o