Podcast

[ŻWP 06] Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata
foto: Robert Rient
 

Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.

 

 

W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Robertem Rientem na temat jego PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA.

Robert prowadzi popularny blog Erient.

Kim jest mój gość? To dziennikarz, pisarz, czasami podróżnik i reporter. Jest autorem powieści „Chodziło o miłość” i reportażu „Świadek”. Publikował w magazynach: „Duży Format”, „Coaching”, „Przekrój”, „Sens”, „Wprost”, „Wysokie Obcasy”, „Zwierciadło”, „Vege” i innych. Pracował jako trener umiejętności interpersonalnych, doradca zawodowy osób niepełnosprawnych intelektualnie, prezenter radiowy, wykładowca, barman i mim.

W podróżach najbardziej lubi wszystko 🙂

 

W tym odcinku dowiesz się m.in.:

  • Jak narodził się w jego głowie pomysł na podróż dookoła świata?
  • Co było głównym celem takiej podróży?
  • Jak przygotował się do tego typu wyjazdu?
  • Co powie nam o kosztach, które poniósł w związku z tym projektem?
  • Jakie miejsca odwiedził i ile czasu poświęcił na każde z nich?
  • I przede wszystkim … dlaczego nosił pasiaste skarpetki 🙂

Te i wiele innych ciekawych myśli poruszyliśmy w wywiadzie. Jestem przekonany, że i dla Ciebie okaże się on bardzo inspirujący do działania.

 

Jeśli ten odcinek podcastu lub cały kanał spodobał Ci się, będę Ci bardzo wdzięczny za pozostawienie jego oceny w serwisie iTunes. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ.

Mój kanał znajdziesz w iTUNES. Z góry dziękuję za poświęcenie na to dosłownie chwili czasu ?

 

Chcesz wygodnie słuchać tego i kolejnych odcinków podcastu Życie w podróży na swoim telefonie, w samochodzie, gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie? Chcesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych odcinkach? Nic prostszego. Jak to zrobić, przeczytasz w krótkim artykule Czym jest podcast?

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie wartościowy? Będę wdzięczny za komentarze poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji albo masz propozycje/sugestie dotyczące tej rozmowy, chętnie je poznam. Dzięki Tobie wartość kolejnych wywiadów może być jeszcze lepsza.

Zapraszam Cię również do zapisania się do Newslettera. Gwarantuję tylko wartościowe treści, żadnego spamu.