Podcast

[ŻWP 02] Malta

 

Odtwarzacz podcastu znajduje się poniżej oraz na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.

 

Listen to “[ŻWP 02] Malta” on Spreaker.

 

Kolejny odcinek podcastu, tym razem zapraszam Was na Maltę. Poznajcie ten fantastyczny archipelag. Malta, Gozo i Comino. Opowiem Wam o tym, dlaczego warto odwiedzić to miejsce, jakie atrakcje turystyczne czekają tu na Was, podzielę się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wyboru miejsca noclegu, przemieszczania się, zakupów, czasu pobytu itp. Mam nadzieję, że jeszcze nie mieliście okazji na własne oczy przekonać się, że warto, to po wysłuchaniu podcastu już nie będziecie mieli żadnych wątpliwości.

Relację z podróży będziecie mogli również przeczytać oraz obejrzeć zdjęcia opisywanych przeze mnie miejsc, jak i odnaleźć te miejsca na interaktywnej mapie w tym artykule:


Relacja z Malty

Podzielcie się proszę swoimi uwagami. Może proponujecie zwiedzenie innych miejsc, o których nie było mowy w audycji? A może macie jakieś pytania dotyczące wizyty na Malcie? Jestem do Waszej dyspozycji.

 

Jeśli wybierasz się na Maltę, możesz sprawdzić aktualne ceny lotu, noclegu czy wynajmu samochodu w dowolnym miejscu, do którego się wybierasz poprzez poniższe linki:

     

Możesz również posłuchać innych odcinków podcastu.

 

Jeśli ten odcinek podcastu lub cały kanał spodobał Ci się, będę Ci bardzo wdzięczny za pozostawienie jego oceny w serwisie iTunes. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ.

Mój kanał znajdziesz w iTUNES. Z góry dziękuję za poświęcenie na to dosłownie chwili czasu 🙂

 

Chcesz wygodnie słuchać tego i kolejnych odcinków podcastu Życie w podróży na swoim telefonie, w samochodzie, gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie? Chcesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych odcinkach? Nic prostszego. Jak to zrobić, przeczytasz w krótkim artykule Czym jest podcast?

 

 
Chcesz otrzymywać informacje o nowych odcinkach oraz wartościowych artykułach? I to bez śmieciowego spamu? Zapraszam Cie do zapisania się do newslettera.


 

 
Zapraszam Cię teraz do wysłuchania aktualnego odcinka:

 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Zapisz  
Powiadom o