Lifestyle

Ludzie spotykani w podróży

Ludzie spotkani w podróży

 

Ludzie spotkani w podróży…

Do tej pory zawsze skupiałem się na samych odwiedzanych miejscach i tamtejszych mieszkańcach, ich kulturze, zwyczajach itp.

Wyjazd do Gruzji przekonał mnie również, jak wartościowe jest spotkanie po drodze innych podróżnych, z którymi można dzielić się swoimi doświadczeniami, zaplanować, chociaż cześć wspólnej trasy, czy po prostu się trochę powygłupiać.

 

 

I co ważne, mam na myśli praktycznie samych Polaków. Jak wiadomo Gruzja jest coraz bardziej popularną destynacją dla nas. Nie trudno spotkać więc tu rodaków. W ciągu tych zaledwie 5 dni cześć podroży, spędziłem czas w sumie z trzema grupami osób z Polski. Poznaliśmy się przy okazji, po drodze, a od każdego z nich nauczyłem się czegoś ciekawego i co najważniejsze, czysto po ludku, byli to fantastyczni ludzie.

 

 

Słyszałem już wiele opinii o naszych rodakach za granicą, ale jak do tej pory mam same pozytywne doświadczenia. Pewnie ma na to wpływ też typ podroży i miejsce, do którego się jedzie.

 

 

Dlatego jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, czy warto samotnie wybierać się w podróż, zdecydowanie warto. Gwarantuję, że w każdym przypadku jesteś w stanie spotkać ludzi w podróży, którzy uprzyjemnią Ci spędzony w niej czas. Zachęcam Cie również do wysłuchania jednego z odcinków mojego podcastu, w którym rozmawiam z Magdą Kijek o jej samodzielnie realizowanych podróżach. Prawdziwe źródło inspiracji.

A jakie Ty masz doświadczenia w temacie spotkań z ludźmi w trakcie podróży ?