Bez kategorii

KONKURS podróże z Bezdrożami

 

Pora na dobry konkurs 🙂 “Podróż z Bezdrożami”

 

Dziękuję, że tak chętnie odwiedzacie blog Życie w podróży. Wspólnie z  fundatorem, Wydawnictwem Helion, właścicielem znakomitej marki przewodników i książek podróżniczych, Bezdroża, zapraszam Was do podjęcia wyzwania.

Konkurs trwa od 10.02-23.03.2017r. Na czym polega?

 

Wystarczy w czasie jego trwania:

  • Polubić na Facebook’u profile Życie w podróży oraz Wydawnictwa Bezdroża
  • Skomentować dowolną z poniższych relacji z podróży na blogu zyciewpodrozy.pl, używając słowa “Bezdroża” lub jego poprawnych odmian.

 

Wybierz relację, która Ci odpowiada:

Barcelony i Monserrat,

Gruzji,

Amsterdamu,

Lizbony,

Pragi,

Czarnogóry,

Maroka

Izraela

 

W ramach konkursu “Podróże z Bezdrożami” możesz napisać np. o tym dlaczego chcesz odwiedzić to miejsce lub jak wyglądała Twoja podróż do tego miejsca.

Komentując, pamiętaj aby być zalogowanym w panelu komentarzy Disqus dowolnym kontem, np. Facebookiem, tak abyś miał szansę dostać informację zwrotną o wygranej.

Wybierzemy 8 najciekawszych wpisów i nagrodzimy przewodnikami.

Nagrodami są przewodniki po:

Hiszpanii, Gruzji, Amsterdamie, Lizbonie, Pradze, Czarnogórze, Maroku oraz Izraelu.

 

 

Zasada jest prosta- komentując relację z podróży po Gruzji, bierzesz udział w konkursie o przewodnik po Gruzji, komentując artykuł o Maroku, masz szanse zdobyć przewodnik po Maroku itd.

Pamiętaj koniecznie o użyciu w komentarzu słowa “Bezdroża” lub wszelkich poprawnych jego odmian.

Skontaktujemy się ze zwycięzcami, odpowiadając na ich komentarz pod artykułem.

To jak, który przewodnik chcesz upolować dla siebie?

Szczegóły konkursu w regulaminie.

 

Konkurs Podróże z Bezdrożami

O autorze - Mikolaj Cichomski

Kiedyś znalazłbyś tu zdawkową informację - nazywam się Mikołaj i kocham podróże. Poważnie ? Co za nuda. Dużo od tego czasu się zmieniło. Imię i pasja do poznawania świata pozostały. To co nowe, to sposób pisania, więcej konkretów i próba pokazania ciekawych miejsc z nowej perspektywy. I chociaż nadal pracuję na etacie, sam sobie wytłumaczyłem, że życie w podroży tymczasowo realizuję na raty ? Jestem kolekcjonerem wspomnień i zależy mi na tym, żeby Twój wyjazd też wywołał mnóstwo pozytywnych emocji. Znajdziesz tu więc pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne wskazówki. Wszystko to połączone ze zdjęciami i filmami, zgodnie z moim mottem życiowym: "Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki, aby stały w portach". Zatem, rozgość się tutaj a potem działaj!