[ŻWP 10] Couchsurfing

COUCHSURFING

 

Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS).

Jak się okazuje Couchsurfing to coś więcej niż bezpłatny nocleg. W dzisiejszym odcinku podcastu porozmawiam z Martiną Zawadzką z bloga lovelajf.pl własnie na ten temat.

W dzisiejszym odcinku odpowiemy z Martina m.in na takie pytania jak:

 • Czym jest Couchsurfing?
 • Na jakich zasadach działa?
 • Jak znaleźć odpowiedniego gospodarza?
 • Czy Couchsurfing jest dla każdego?
 • Couchsurfing a bezpieczeństwo?
 • Jakie są moje i Martiny doświadczenia związane z ponad dwudziestoma przygodami związanymi z CS?
 • Jak stworzyć idealny profil na portalu Couchsurfing?

 

Te i wiele innych ciekawych myśli poruszyliśmy w wywiadzie. Jestem przekonany, że i dla Ciebie okaże się on bardzo inspirujący do działania.

Martinę i jej bloga oraz media społecznościowe jak i strony o których wspominaliśmy w odcinku to:

 

Martina Couchsurfing
foto: lovelajf.pl

Jeśli ten odcinek podcastu lub cały kanał spodobał Ci się, będę Ci bardzo wdzięczny za pozostawienie jego oceny w serwisie iTunes. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ.

Mój kanał znajdziesz w iTUNES. Z góry dziękuję za poświęcenie na to dosłownie chwili czasu.

Chcesz wygodnie słuchać tego i kolejnych odcinków podcastu Życie w podróży na swoim telefonie, w samochodzie, gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie? Chcesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych odcinkach? Nic prostszego. Jak to zrobić, przeczytasz w krótkim artykule Czym jest podcast?

 

Czy ten odcinek był dla Ciebie wartościowy? Będę wdzięczny za komentarze poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji albo masz propozycje/sugestie dotyczące tego odcinka, chętnie je poznam. Dzięki Tobie wartość kolejnych nagrań może być jeszcze lepsza.

Zapraszam Cię również do zapisania się do Newslettera. Gwarantuję tylko wartościowe treści, żadnego spamu.

 

 

 • Mikołaj, bardzo dziękuję za rozmowę. Profesjonalna robota! 🙂

  • Cała przyjemność po mojej stronie 🙂 Do zobaczenia w Cieszynie 🙂

   • Niestety nie będzie mnie w Cieszynie 🙁 Szczerze żałuję, ale się nie wyrobię ;/ Pozdrów wszystkich i do zobaczenia przy kolejnej okazji 🙂

 • Anna

  Trafiłam na twój podcast przypadkiem bo słucham podcastów raptem dopiero od 2 tygodni – wiem, wiem, w tych czasach mogę uchodzić za freaka 🙂 Po zainstalowaniu pierwszej lepszej aplikacji do słuchania podcastów – u mnie jest to player FM po prostu wyskoczył mi twój blog w kategorii podróży. Już wiem, że z przyjemnością posłucham pozostałych twoich podcastów bo okazuje się, że mało wiem o życiu 🙂 Ponieważ chcę w końcu zrealizować swoje marzenie o podróżach to twój blog będzie dla mnie wspaniałym wsparciem. Mam tylko jedną techniczną uwagę – błagam nagrywaj te podcasty głośniej. Słucham ich jadąc samochodem do pracy z telefonu komórkowego. Mimo rozkręcenia wszystkiego na maxa – w samym telefonie jak i w aplikacji zarówno ciebie jak i twojego rozmówcę ledwo słychać. Poza tym wszystko super. Wygląda na to, że będę ciebie słuchać regularnie 🙂